Tereyağ markanızı değiştirmenin zamanı geldi mi ?

Bizim kültürümüzde de oldukça önemli bir yere sahip olan tereyağı yıllardan beri tükettiğimiz ve oldukça sağlıklı bir yağ çeşidir. Kültürümüzdeki yoğun kullanımı sebebiyle midir bilinmez fakat lezzet olarak da neredeyse bütün Türk vatandaşları için oldukça güzeldir. Kahvaltıda kızarmış ekmekle olan uyumu birçok insanın ağzını sulandırmakta.

Tereyağının bu kadar yaygın kullanımının dezavantajlarından birisi, maalesef ki insanların tereyağına olan düşkünlüğünü kullanıp gerçek adı altında satılan sahte, kalitesiz ve sağlıksız satılan tereyağlarıdır. Sağlıklı yaşamak isteyen insanlar tercihlerini tereyağından yana kullanmaktadır. Lurpak da organik olarak ürettiği tereyağıyla dünyaca üne sahip bir markadır.

Özellikle bir dönem yaptıkları çok eğlenceli ve farklı reklam filmleriyle de gündeme gelen Lurpak markasının tuzlu ve tuzsuz olmak üzere ürettiği organik tereyağları, bütün dünyada severek tüketilmektedir. Tereyağının faydalarından bahsedecek olursak eğer, öncelikle vitamin ve mineral deposudur diyebiliriz.

İçerisinde oldukça önemli bir vitamin olan K2 vitaminini bulundurmaktadır. Kalp dostu olan tereyağı aynı zamanda sindirim sistemini doğrudan iyi etkilemektedir. Kansere karşı da mücadele eden tereyağını özetlemek gerekirse “sağlığın en lezzetli hali” demek yanlış olmaz sanırım.

Marmaris’te yaşıyorsanız Lurpak Danimarka Organik Tereyağı’na Merkez dükkanımız olan Import Shop Doğa Gıda’dan da ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm Türkiye’de yaşayan siz değerli müşterilerimiz için de ithalgurme.com adresinden de bir tıkla kapınıza kadar ulaştırabilirsiniz. Siz mutlu müşterilerimiz bizlerin bu işi yapmadaki tek amacımız.

Daha önceden yazdığımız Branston Tatlı Sebze Ezmesi hakkındaki yazımızı okudunuz mu?