Mutfaklardaki Yeni Lezzet

Evet, mutfaklarınızdaki yeni lezzetler arasında artık ithalgurme.com ürünleri de var diyebiliriz. Sitemizin açılması itibari ile online ödeme sistemi ve Türkiye’nin her yerine iki iş günü içerisindeki anlaşmalı kargo hizmetimizle mutfaklarınızda bize de yer açabilirsiniz.

  Gelin şimdi biz neler satıyoruz, birlikte bir göz atalım.

  İthal gurme ürünler segmentinde arayıp da bulamadığınız ya da bütçenizi aşan yüksek fiyatlarından dolayı almakta tereddüt ettiğiniz ithal gıda ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda ilk açılışımıza istinaden kargo indirimleri ve çeşitli promosyonlarımızdan da yararlanma imkanlarına sahip olabilirsiniz.

  Aklınıza bizim hakkımızda bir kaç soru gelebilir haklı olarak; sonuçta karşınızda yeniyiz.

  Peki kimiz biz ?

  Import Shop Doga Gıda, 15 yılı aşkın süredir Marmaris merkezinde bulunan mütevazi adresinde, Marmaris ve Muğla bölgesindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Burada doğup büyümüş ve ticaret hayatına atılmış insanlar olarak, 2017 yılında ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırma kararı alıp, sizlerle sanal ortamda buluşmak istedik. 

  Öncelikli amacımız, en iyi ürünleri sizler için en iyi fiyatlara seçip sunuyor olmaktır. Bundan dolayı ürün fiyatlarımızı farklı firmalarla karşılaştırma yapabilirsiniz ve bundan gayet de memnun oluruz. Sitemizde her zaman ürünlerimizi en güncel şekilde ve en uygun fiyatlara satın alacağınızı bilmenizi isteriz. Piyasalardaki rekabet koşullarından dolayı, her zaman, her üründe en ucuz biziz diye bir iddiada bulunamayız tabi ki ancak bunun için özveri göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

  İthal gurme gıda ürünleri içerisindeithal peynirler,ithal soslarkonserve ürünlerithal kahvaltılık ürünler, uzakdoğu ürünleri, yakında sitemize dahil edeceğimiz ithal et şarküteri ürünleri ve daha bir çok farklı gruptaki ürün listelerimiz için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bundan önce kaleme aldığımızkahvaltı ve sohbet ortamlarında tüketilebilecek ithal peynirler hakkındakiyazılarımız gibi, bundan sonra yazacağımız yazılarımız ile sizlerle buluşmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply

Alışveriş Sepeti

× Destek